Etiketler

, , , ,

Dinlenen BB1Başbakan’a ait olduğu artık kesinleşen Havuz/Harami Medya’nın 17 Aralıktan itibaren, neden her haberleri öğleni bulmadan yalanlanıyor. Çünkü Sahipleri Başbakan ve O’nu savunmak zorundalar.

Peki, MİT’i neden dokunulmaz ve sorumsuz bir kurum yapmak istiyorlar?  Çünkü saplandıkları bataklıktan çıkmak için tek umutları; “Sınırsız Yetkiye Ulaşmış” olmak.

Peki neden bu kadar başarısızlar? Çünkü akıl hocaları “Bilal Oğlan”!

Bilal Oğlan babasıyla konuşurken müjdeyi verir: “Babacığım; yarın için “Vaiz Lobisi” diye manşet attık. Gazetecilerin hepsi emrindeler. Bir de bize MİT’den bilgi gelirse tam olur!

Babasında acı bir itiraf gelir: Onlar (Basın) MİT’den  daha çok bilgiye ulaşıyorlar. Ama bakacağız.

18.12.2013: Oprasyondan 1 gün sonraki konuşma:

Bilal Erdoğan: Babacığım; biz de Serhat (Damat Berat’ın kardeşi), Berat oturduk biraz akşam da; artık bütün şimdiye kadarki- demek ki-  iyi niyetimizin diyetini ödetecek bir şey yapmamız lazım.  Bunlar (Cemaat) haddini bilecek. Bitecek bu iş artık yani. “En üstüne!” gidene kadar bir şey yapılması lazım.

Başbakan: Şimdi, bugün atılacak adımlar var zaten; İş baya şeye girecek! Ama Serhat’ların ( ATV, Takvim ve Sabah’ın tepe nokta yöneticileri) tabi CİDDİ MEDYA DESTEĞİ VERMELERİ LAZIM. Diğer arkadaşlarla ( Star, Akşam, Yenişafak..) görüşüp…

Bilal Erdoğan: MANŞETLERİ GÖRECEKSİN İNŞALLAH. Takvim Gazetesi “VAİZ LOBİSİ” diye manşet attı; Sabah Gazetesi “KASET OLMADI, DOSYA VERELİM”… Onlar tamamen hazırlar Babacığım, şu an sizin talimatınızı bekliyorlar. “EN TEPE”DEN VURMAYA BAŞLAYACAKLAR.!

Başbakan: Tamam. Canım ne varsa ellerinde, gireceğiz; onun şeyi yok.

Bilal Erdoğan: “Hele bir de, bize biraz malzeme gelse!” diyorlar MİT’den!..

BB: Bakacağız; bakacağız…

BE: İnşallah. O zaman çok daha farklı olur.

BB: Onlar (Basın) bizden malzemeye daha çabuk ulaşıyorlar işte.

BE: Tabi onlar, aa hayır-hayır, “onlar” derken,  şimdi bunlar gazetecilik imkanlarıyla birşeylere ulaşıyorlar. MİT’İN BİRAZ DAHA İLERİ ÇALIŞMASI OLSA.!

BB: Bakacağız.

Reklamlar