Etiketler

, , ,

Fuat AvniPara sizinse, para vakıfınsa, para imam hatip parasıysa, para tanıdıklarınızınsa, para helalse neden apar topar kaçırıyorsunuz? Soruşturmanın ilk gününden beri söylüyorum, yolsuzlukta adı geçenlerden değil, asıl adı geçmeyenlerden korkun diye. 11 yıldır öve öve bitiremediğiniz camiayı hırsızlıklarınıza perde yapamayacaksınız. Allah Kadir‘i Mutlaktır.

Başbakanlık ses kayıtlarını yalanlamış. Bu güne kadar neye yalan dedilerse doğru, neye doğru dedilerse yalan çıktı. Binlerce polis ve yargı mensubu boş yere mi sürgünden sürgüne gönderilip durdu? Gözlerinin önündeki ses kayıtlarını, dönen milyarlarca dolarlık yolsuzluğu görmeyenlerin, görenlere yalancı dediği bir ülkede yaşıyoruz. Bu kadar büyük bir skandalı örtmek için, çeşitli gündem değiştirme atraksiyonları olabilir. Gece aldıkları kararı somutlaştırabilirler. Teyakkuzda olmakta hayır var deniyor. Takdir neyse Rabbimiz‘e boyun eğeriz. Yeter söz milletindir diyenler, hiç susmadılar ki millet söze başlasın… Ne 3. köprüden,ne havaalanından,ne diğer yatırımlardan rahatsız olduk, yolsuzluklardan rahatsız olduk. O gün siz de bizden rahatsız oldunuz BB, konuşmasında on gün içinde CHP, MHP ve Camia‘yla ilgili montaj kasetler hazırlayacağız dedi.Strateji baştan açık ediliyor artık. Yazık.. İstiklal mücadelesinde canımızı ortaya koyacağız bunlar bana değil size yapıldı demek artık her şey meşru demektir.Adam kan döktürecek Yazık BB‘nin konuşmasını özetliyorum ‘Yav her söylediğime niye inan mıyorsunuz‘?Ses kaydı montaj olsaydı BB en az 40 tane uzmanla yapardı bu gurup toplantısını. Masuniyet karinesi adliyeye ifade vermeye gidenler içindir. Adliyeyi içindeki mensuplarıyla beraber ateşe verenler için değil.

Üst üste çıkarılan kanunlarla neyin üzeri örtülecekti? Yapı kendi içinden bölünüp parçalanacak, bir hafta önce Danışman‘ların korkularını yüksek sesle dile getirdiklerini yazmıştım. Anladınız mı? Gelin biraz beyin fırtınası yapalım, ilk hangi Bakan ya da Danışman itirafçı olacak sizce?

Bu telaşla camiaya operasyonu öne alacaklar mı? Bu gece karar günü, BB, E.Ala, H.Fidan Başbakanlık‘ta toplatı halindeler, B.Atalay bekleniyor. Van‘ın, Ağrı‘nın, Hakkari‘nin yerini haritada gösteremeyecek olanlar 25 yıldır oralarda hizmet eden camiaya laf söylerken az utansalar keşke. Camia‘ya seçimlerden sonra yapılması düşünülen operasyon, bütün riskler göz önüne alınarak seçim öncesine çekilebilr bu akşamki kararla. Başbakan’ın korkusu ve telaşı Bilal‘in de fiziki takipteyiz dediği gibi ortaya, ses kaydında geçen sefkiyatın görüntülerinin çıkabilecek olması. Frekans seslerini bilerek söylüyorum bu ses dalgalarının montajlanması, konuşmanın gidişatındaki tonun montajla yakalanması mümkün değildir. Oligarşik Kadro ve Özel Seçilmişler, şunu düşünüyorlardır, BB ve oğlunu takibe almışlarsa bizim tüm kirli çamaşırlarımızı biliyorlardır. Koca çınar sanıp arkasına saklanarak bağırdıkları çınar bu akşam devrildi. Bu saatten sonra açıkta kaldılar. Yeterince hain de bulamadılar.. Herkes iki kişinin arasında geçen konuşmanın şokundayken Havuz Medya‘sı sabah ortaya attığı 7 bin kişilik dinleme yalanıyla meşgul. Ses kaydının doğru olup olmadığını şu an Havuz Medyası‘ndaki konuk gazetecilerin yüzünden okuyabilirsiniz. Fazla tekniğe gerek yok. Abdestiniz de namazınız da sağlam olabilir. Allah kabul etsin. İbadetinizi takdir ediyoruz, mesele kamu malını ilgilendiren günahlarınız. İslam hukukuna göre birinin zulmüne ya da günahına taraf olursanız o günaha ortak olmuş olursunuz. Hayrettin Karaman Hoca‘m bunu iyi bilir.

***

Yeni Mit yasasında, Mit istediği kişilere sistemli sorgulama yapabilir deniyor. İstihbarat dilinde sistemli sorgulamanın adı ‘işkencedir‘.Camia‘nın suç işlediğine dair, hiç bir belge yok. Gözaltına almayı düşündükleri kişilere işkence yapmaya kapı açacak bir düzenlemedir bu.

Yalçın Akdoğan Hizmet‘in tüm küskünlerine ulaşalım demişti sürecin başında. Latif Erdoğan‘a gittiler, kendileriyle hareket etmesini söylediler. Latif Erdoğan bir hamle hakkınız var bitirdiniz bitirdiniz, bitiremezseniz bitersiniz dedi. Akdoğan bu sözün anlamını çok iyi biliyor. Şu ana kadar camiayı bitirmeye yönelik 17 adım atıldı. Danışmanların içinde öyle bir korku var ki, bu ara her söze küfürle başlıyorlar.. Y. Akdoğan Üstad‘ın talebeleri saftır ne dersek inanırlar dediğinde B.Bozdağ kafa sallayarak onaylamıştı.Risaleden örnek vermesi tam riya Üstad‘ın taleberi onların kirli siyasetini bilmeyecek kadar saf ve temizler doğrudur ama hakikati kısa sürede fark edecek ferasettedirler Camianın tüm gayrı memnunlarıyla görüşüldü yeterince destek bulunamayınca BB korkutma amacıyla ‘belge yağıyor belge‘ dedi. Camia‘da endişe göremeyince korkuya düştüler. BB‘nin küfürler savurarak adam herkesi efsunlamış ifadesi koridorlarda yankılanıyordu. Ellerinde bilgi belge olmadığı gibi yeterince hain de yok Her gün yeni bir strateji peşindeler Allah ayaklarına dolasın ve şükür ki doluyor

Reklamlar