Etiketler

, , , ,

Alın size bir yeni ses kaydı daha…

Akıl sağlığınız yerindeyse bu kadar “Fütursuzluğu” ister ihmal olarak görün, isterseniz altından bir “çapanoğlu çıkar” diye düşünüp, benim gibi kasıt arayın..!

Vallahi ben “bu işte bir iş var” diyorum. Zira, her gün bir ses kaydının deşifre olmasını, kahramanlarının ihmali olarak düşünmek “saflık” olur diyorum..!

Bu şok ses kaydında, 28 Şubat soruşturması kapsamında tutuklanan Korgeneral Tevfik Özkılıç olduğu iddia edilen kişi, Cumhurun Başkanı’na (Abdullah Gül) çok ağır küfürler savuruyor.

Gül’ün Cumhurbaşkanı seçilmesini engelleyememelerini kendi aralarındaki fikir ayrılıklarına bağlayan kayıttaki namussuz ses, konuştuğu kişilere, Cumhurbaşkanlığı’na Abdullah Gül’ün seçilmesi karşısında morallerini bozmamalarını, her şeyi takip ettiklerini söylüyor.

Ses kaydının dökümü şöyle:
“O… çocuğu” Cumhurbaşkanı oldu, ülke elden çıktı. Çankaya’da şimdi O “o…çocuğu” oturuyor. O’nunla ilgili devlet çapında problem var.
Bu Çankaya’da şimdiki oturan zat- muhteremin; zat-ı muhterem diyorum haa, ben dilim alışık olduğu için söylüyorum! Aslında “O….Çocuğu” bu “herif” de…
Ülke elden çıktı tabi, öyle düşünüyorum. Bu zamanda askerlerin denetiminden çıktı arkadaşlar bir kere de bu, esasında devlet çapında bir problem var O’nunla ilgili.
Devlet içindeki tehdidi, oluşumu, tehlikeyi izleyeceğiz, takip edeceğiz. Moralinizi bozmayın. Sonuçta devletin içindeki tehdidi, oluşumu, tehlikeyi biz “Askerlerle” sivillerin görmesi arasında ciddi bir fark var. Ama bu konuda da, zaman zaman Kara Kuvvetleri Komutanlığı ile Genelkurmay Başkanlığı arasında da yorum farklılıkları oldu. Ama izleyeceğiz arkadaşlar; takip edeceğiz, moralimiz bozulmayacak. Moralimizi bozarlarsa o zaman, bir ara bizim dengemizi bozdular. Neden?. Üzülüyor insan, üzülüyor; korkuyor. Ulan diyor “Altımızı Oymuşlar” haberimiz yok haa. Binanın altını oymuşlar, bina çökecek, düşeceğiz altına, mezarımız olacak-gidecek. Endişeye kapılıyor insan…
Darbe için biz her şeyimizle hazırdık ama, aramızda yorum farklılıkları oldu..!
Moralinizi bozmayın, bir şekilde bire bir çalışma yapacağız daha sonra.
Bilgisayar kullanmayacaksınız hiç bir şekilde. Bu gördüğünüz kişiler dışında hiç bir kişiyle haberleşme-görüşme elemanı tanımayacaksınız ikinci bir emre kadar.
Biz hazırdık; ruhen de hazırdık yani. Tehdidi değerlendirme konusunda yorum farklılıkları oldu.
Atatürk, İnönü büyük adamlar..Hiç acımamışlar…!
Cesaret de önemli arkadaşlar, “Büyük Kararlar” bunlar arkadaşlar. Büyük kararlar. Yani “Büyük Adamlar”, büyük kararları verirler. İsmet İnönü, Atatürk “Büyük Adamlarmış” yani, “Büyük Kararları” vermişler…Hiç acımadan yapmışlar bunu..!
Biz aslında son derece kararlıyız bu konuda. Vatanımızı-Milletimizi en iyi şekilde koruyacağımıza, kollayacağınıza, sevdiğimize de inanıyoruz. Fakat sonuçta, nerede-nasıl yapılacağı konusunda tereddütlerimiz var. Olay bu. Bunu bir açıklığa kavuşturacağız yani, tamam mı arkadaşlar…
Fişlemeler ve planlar için “Sıfır Bilgisayarlar” alın ama, çalışma dökümanlarınızı bilgisayarınıza kesinlikle almayın..!
Çalışırken örneğin, çok dikkatli davranın. Sıfır bilgisayarlar alın-çalışın, hiç kullanılmamış. Hiç bir zaman İnternete-Karanete bağlanmayın. Bu odanın (Plan Odası) sürekli güvenliği kontrol edilir. Çünkü, şundan emin olun, direkt telefon hattından, yani harici hat kullanılsa dahi dinleme yeteneğine sahipler. Bununla ilgili olan bilgisayarlar da “Kozmik”de duruyor, şeyde duruyor; kozmikde kapatıldı, paketlendi duruyor. Şimdi bunu istihbaratçılar biliyor sadece…
Tekrar ediyorum, dediğim gibi kurşun kalemle çalışma yapabilirsiniz o size verilen listelerle. Kurşun kalemle kendiniz not yazın. Hiç bir şekilde çoğaltılmayacak.(Emredersiniz komutanım..)… Hiç bir şekilde bilgisayar ortamına alınmayacak…Buradaki grup dışında, hiç bir adam tarafından elden bir başkasına gönderilmeyecek gibi önlemler alacağız. Sızıntı olursa, o zaman çok ciddi üzülürüm yani, çok ciddi üzülürüm…
“Kullanılabilecek bir hata yapsalar”, alt yapımız hazır olmalı..! Yapmazlarsa “Devletin Âli Menfaatleri İçin” “Legal Olmayan Yöntemler” uygulayacağız..!
İşte bir hatalarını yakalasak zaten, başarıdan faydalanma olarak kullanılabilecek gibi, bizim de bir “Alt Yapımız” olması lazım..!
Dağda-tepede gezenler bilirler; Devletin Âli Menfaatleri İçin, bazen “Legal Olmayan Yöntemler” de uygulanır..!
Ben de şahsen uyguladım bunu; mezara götüreceğiz yaptıklarımızı. Ama bundan da “Pişmanlık Duymuyoruz” tamam mı..?
(DİKKKKAT…) 
İyi günler arkadaşlar. Siz “Emanetleri” dağıtın. Ben, özel bana söyleyecek olan yoksa, 1’de çıkacağım ben.
İyi günler, sağ olun…
(SAĞOOOOL.)
Reklamlar